Не викидай ртутні лампи у смітник! Збережи довкілля та здоров’я!

Львів, Україна

вул. Окружна, 56
 

ПН - ПТ 9.00 - 18.00

СБ, НД – ВИХІДНІ

 

 

Небезпечні відходи промислових підприємств 

 

Сьогодні у найрізноманітніших сферах промисловості в процесі виробництва утворюються небезпечні відходи: це нафтова, хімічна промисловість, виготовлення фарби і лаків та багато інших галузей. Заводи цих профілів активно співпрацюють з компаніями по утилізації відходів, зокрема з ДП Боднарівка. Сучасні технології переробки дозволяють не лише повністю нейтралізувати потенційну шкоду, але й отримати після утилізації вторинну сировину.

Утилізація небезпечних відходів підприємства – дуже відповідальна процедура, яку слід виконувати згідно законодавчих норм та приписів. І справа не лише у законослухняності, а в тому, що від цього залежить майбутнє екології всієї планети, життя і здоров’я ваших близьких.

Знищення небезпечних відходів потрібно доручити спеціалістам своєї справи, які володіють навичками роботи, знають про правильні способи утилізації та мають у своєму розпорядженні відповідні технічні засоби.


Які бувають способи утилізації небезпечних відходів?

Якщо говорити узагальнено, утилізація – це повна або часткова переробка певних відходів, частину з яких потім можна буде повторно використовувати у виробництві.

Важливою складовою процесу переробки є знищення/знешкодження шкідливих речовин, які можуть потрапляти у воду, повітря і грунт. Натомість корисні речовини і мікроорганізми вертаються назад у природне середовище.

Спосіб утилізації залежить від типу відходів та ступеню їх шкідливості:
• Знищення механічним і термічним методом
• Стиснення за допомогою впливу високих температур
• Демеркуризація (застосовується при утилізації відходів, що містять у своєму складі ртуть)
• Стерилізація.

Різні типи відходів несуть специфічну загрозу для людини та навколишнього середовища: одні з них є легкозаймистими, інші – вибухонебезпечними, токсичними або з такими, що мають високу реакційну здатність, містять збудників інфекційних захворювань.

Відходи можуть перебувати як у твердому, так і в рідкому стані, часто в процесі утилізації часто потрібно провести переробку забрудненого ґрунту.

Класи токсичності відходів


Існує п’ять класів токсичності відходів, в залежності від чого визначаються особливості і вимоги до утилізації. Якщо у відходах містяться активні небезпечні хімічні речовини, то знадобиться застосування спеціальних способів обробки. Якщо ж у відходах немає небезпечних речовин, то їх транспортують на полігони, де вони поступово будуть розкладатись.
4 і 5 класи: до них відносять мало небезпечні відходи, при їх утилізації застосовують мінімальну обробку.
3 клас: це осад з очисних конструкцій хімічного виробництва, відходи лакофарбових матеріалів та клеїв, дерев’яні шпали, просочені хімічними речовинами.
2 клас: різноманітні кислоти, втор сировина нафтової промисловості, акумулятори свинцевого типу з електролітом.
1 клас: це найбільш токсичні відходи, до них відносять хімічні неліквіди, гальванічні електроліти, ртутомісткі лампи та пристрої. Особливо небезпечними є відходи, що містять у своєму складі ртуть, їх потрібно правильно зберігати та транспортувати. Випари ртуті здатні просочуватись у повітря, грунт і воду, наносячи величезну шкоду екологічній системі.

ДП «Боднарівка» ЛКП «Зелений Львів» займається утилізацією небезпечних відходів, що містять у своєму складі ртуть. Серед послуг компанії:
-  Прийом ртутомістких ламп від з метою подальшої утилізації;
- Ліквідація складів з небезпечними матеріалами, очищення виробництв від ртутомістких електроприладів;
- Вивіз і транспортування ртутомістких ламп;
- Утилізація.


З яких етапів складається робота ДП Боднарівка з клієнтом?

1. Збираємо необхідну інформацію.
На початковому етапі співпраці наші спеціалісти займаються збором наступних даних: кількість і склад відходів для утилізації, місце і умови їх зберігання, а також реквізити замовника, контакти. При потребі наш працівник може виїхати на об’єкт, де проведе оцінку об’ємів майбутньої роботи.
2. Складання договору, оплата.
Після отримання усіх необхідних даних ми аналізуємо інформацію і визначаємо вартість та терміни надання послуг. Складаємо детальний план робіт, де перечислюємо усі послуги, які будуть надаватись, а також їх вартість.
3. Збір і транспортування відходів
Після того, як замовник оплатить вартість послуг (частково або повністю, по домовленості), спеціальний транспорт виїжджає на об’єкт для збору відходів і їх подальшого транспортування.
4. Утилізація небезпечних відходів на заводі компанії.
5. Складаємо акт про виконану роботу.
Після виконання всіх робіт компанія готує для замовника усю необхідну звітну документацію.

Дбаючи про довкілля, ми дбаємо про життя і здоров’я своїх близьких!

Style Selector

Layout Style

Background Image